PRZEDSZKOLE NR 1 W TORUNIU
tel./fax (056) 622 42 91
czynne: 600 - 1700

OPINIE RODZICÓW

"Tak wiele szczęścia dla rodziców, jesli pierwszy nauczyciel rozkocha dzieci w wiedzy. Będziemy panią wspominać bardzo często."
I.M. Rozwadowscy

"Piękne, bardzo pouczające przedstawienia. Bardzo duży wkład pracy pań przedszkolanek. Ciekawa składanka, dowcipna, przedstawiająca historie Torunia. Piękna scenografia, ciekawe stroje. Uśmiechnięte buzie dzieciaków, łzy wzruszenia rodziców. Wspaniałe."
B. Roguszczak

"...Dziekujemy wszystkim, ktorzy uczą, wychowują i opiekują się naszymi dziećmi oraz tym, dzięki którym nasze przedszkole funkcjinuje na takim poziomie."
K. Myślińska

"Serdeczne podziękowania za wytrwałe wprowadzanie dzieci w tajemnice historii i dnia dzisiejszego Torunia, miasta, w którym żyją i rosną."
R. Uziembło

"Za serdeczność okazywaną dzieciom, za trud włożony w ich wychowanie, za dbałość o ich wszechstronny rozwój, za pomysłowość i profesjonalizm w organizowaniu ciekawych zajęć."
z serca dziękują dzieci i ich rodzice